Zalety i wady sesji ślubnej oraz weselnej

Fotografia ślubna jest uwiecznieniem najpiękniejszych chwil w życiu nowożeńców. Bardzo ważne, aby na zdjęciach tych doskonal przedstawić całą miłość, jaką się darzą małżonkowie. Nie mogą to być wyłącznie przypadkowo zrobione fotografie nie oddające uroku chwili. Dobór odpowiedniego fotografa jest tutaj bardzo ważny, gdyż to on poddaje wiele sugestii i propozycji, pomaga i oczywiście wykonuje zdjęcie. Fotografia ślubna z czasem staje się coraz doskonalsza. Wielu ludzi decyduje się na wykonywanie zdjęć w plenerze.

Zdjęcie ze strony: Pixabay.com

Takie zdjęcia są bardzo urokliwe, jednak pogoda nie zawsze dopisuje. Niektórzy udają się do fotografów, robiących zdjęcia studyjne. Tutaj zaś pogoda nie ma znaczenia., studio daje możliwość charakteryzacji i ustawienia odpowiedniej scenerii. Jednak wybór zależy od nowożeńców. To oni muszą zdecydować się na coś, co jest im najbliższe.  Continue reading „Zalety i wady sesji ślubnej oraz weselnej”

Przygotowania do ślubu – wybór fotografa

Ślub to najważniejszy moment w życiu każdego człowieka, dlatego właśnie dobór fotografa jest bardzo istotny. Uwiecznienie tego momentu na fotograficznym papierze nie jest wyłącznie rejestracją, ale powinno stanowić pamiątkę. Fotografia ślubna jest bardzo różna i może mieć odmienny charakter, w zależności oczywiście od fotografa i upodobań nowożeńców.

Zdjęcie ze strony: Pixabay.com

Każdy fotograf oczywiście poleca najbardziej przez niego lubiany sposób robienia zdjęć, jednak to od nowożeńców zależy ostateczny wybór miejsca, które zamierzają upamiętnić na swoich ślubnych pamiątkach. Fotografia ślubna może mieć różny charakter. Najpopularniejsze SA zdjęcia w plenerze, jednak powoli odchodzimy od tego i coraz więcej ludzi decyduje się na studyjne ślubne zdjęcia. Continue reading „Przygotowania do ślubu – wybór fotografa”